Bezoek onze boomkwekerij!
Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.
- Verdere informatie vind u hier:
- www.vanijmeren.nl/bezorgservice
Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.
De Juglans regia Meerstammig, ook wel bekend als de Gewone Walnoot. Deze boom staat bekend om de heerlijke walnoten. De bladeren van de Juglans regia zijn geveerd en groen, en in de herfst verkleuren ze naar een gele tint.
De boom produceert heerlijke, eetbare walnoten, die in de herfst rijpen. Noten verschijnen pas bij bomen die circa 15 jaar oud zijn. De beste standplaats voor deze Jugland regia is in de zon. Deze boom kan een hoogte bereiken van 6 tot 12 meter. Geschikt voor kalkrijke en vochthoudende bodem. Maar kan ook in klei- en zandgrond.
Geschikt voor | tuinen en parken |
---|---|
Blad | groen, oneven geveerd |
Bloemen | ? hangende katjes |
Bodemvochtigheid | bestand tegen korte overstroming |
Grondsoort | kalk en vochthoudende bodem |
Herfstkleur | geel |
Hoogte | 4 – 8 m |
Verharding | verdraagt geen verharding |
Vruchten | walnoten |
Winterhard | goed |
Standplaats | Zon |
Groenblijvend | nee |
Sierwaarde | vrucht |
Windbestendig | goed |