Dé natuurlijke
boomkweker

Roodbladige Japanse Sierkers

Prunus serrulata 'Royal Burgundy'

Maat

  • Levertijd: 3-5 werkweken
  • Gratis bezorgd vanaf €950,- in Vlaanderen. Daaronder 175,- euro.
  • Bezorgkosten België buiten Vlaanderen 275,- euro.
  • Meer dan 1500 uitstekende reviews.

Bezoek onze boomkwekerij!

Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.

De Prunus serrulata ‘Royal Burgundy’, ook wel roodbladige Japanse sierkers genoemd is een prachtige kleiner blijvende sierboom (6-8 meter), met purperrood blad en uitbundig bloeiende roze bloemen. De Prunus serrulata ‘Royal Burgundy’ lijkt heel erg op de Prunus serrulata ‘Kanzan’, maar dan met rood blad. Deze soort blijft ook iets kleiner, en heeft iets donkerder roze bloemen. Het is een prachtige boom voor in een kleine / middelgrote tuin.

Windbestendigheid

redelijk

Geschikt voor

parken, grote tuinen, kleine tuinen

Blad

donkerrood tot donkerbruin

Bloemen

in dichte trossen, zuiver roze

Bodemvochtigheid

niet te nat

Grondsoort

verdraagt geen natte bodem

Herfstkleur

oranje, rood

Hoogte

6 – 8 m, klein

Winterhard

goed

Standplaats

Zon

Groenblijvend

nee

Sierwaarde

blad, bloei

  • Levertijd: 3-5 werkweken
  • Gratis bezorgd vanaf €950,- in Vlaanderen. Daaronder 175,- euro.
  • Bezorgkosten België buiten Vlaanderen 275,- euro.
  • Meer dan 1500 uitstekende reviews.

Bezoek onze boomkwekerij!

Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.

Klanten kochten ook:

Hibiscus ‘Woodbridge”

Hibiscus syriacus 'Woodbridge'
Hibiscus 'Woodbridge"

Indische sering ‘Berry Dazzle’

Lagerstroemia indica 'Berry Dazzle'
Indische sering 'Berry Dazzle'

Amandelboom

Prunus dulcis
De Prunus dulcis is een Amandelboom. Het is een bladverliezende soort loofboom. De boom kan goed tegen warmte. Liefst niet te natte grond. De Prunus dulcis wordt maximaal 10 m hoog. In het voorjaar bloeit de Amandelboom in wit tot lichtroze. De Prunus dulcis trekt ook veel insecten aan voor de nectar. Er komen steenvruchten aan de boom waarin een amandel zit.
184,90

Chinese Sierpeer

Pyrus calleryana 'Capital'
De Chinese Sierpeer, in het latijn de Pyrus calleryana 'Capital' genoemd, krijgt een mooie opvallende witte bloesem. De 'Capital' onderscheidt zich van de 'Chanticleer' door de zuilvormige groei, en door de fijnere vertakking. De Pyrus calleryana 'Capital' krijgt ook een prachtige rood-paarse herfstkleur.
Vanaf 73,70
  • Beoordeeld 9/10 (1500+ beoordelingen)
  • Rechtstreeks uit de Kwekerij
  • Accessoires direct meebestellen
  • Eigen Bezorgdienst
  • Hele jaar door leverbaar
  • Aanplanten mogelijk
i i