Bezoek onze boomkwekerij!
Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.
- Verdere informatie vind u hier:
- www.vanijmeren.nl/bezorgservice
Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.
De Prunus armeniaca ‘Tros Oranje’ is een productieve Abrikozenboom die bekendstaat om zijn heerlijke, oranje vruchten. In het vroege voorjaar, rond april en mei, bloeit de boom met prachtige, lichtroze tot witte bloesems. Deze bloesems trekken bestuivende insecten aan en zorgen voor een goede vruchtzetting.
Vanaf juli tot augustus ontwikkelen zich trossen met oranje abrikozen, die een zoete, sappige smaak hebben en perfect zijn om vers te eten of te verwerken in jam en desserts.
De Prunus armeniaca ‘Tros Oranje’ gedijt het beste op een zonnige en beschutte plek met goed doorlatende, vruchtbare grond. De boom is deels zelfbestuivend, maar een extra abrikozenboom in de buurt kan de opbrengst verhogen.
Geschikt voor | parken, grote tuinen, kleine tuinen |
---|---|
Hoogte | 4 – 6 m |
Vruchten | abrikoos |
Winterhard | goed |
Standplaats | Zon |
Bloeiperiode | lente |
Zelfbestuivend | ja |
Groenblijvend | nee |
Sierwaarde | bloei, vrucht |
Windbestendig | redelijk |